Stina e verës është ajo e koncerteve për këngëtarët tanë. Seks bomba, Adelina Ismajli vitet e fundit e ka zhvilluar karrierën e saj më së shumti në Zvicër.

Pa lënë pas koncerte të ndryshme, që ka pasur edhe në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Vera që ka mbërritur do ta sjellë atë në Malin e Zi dhe pikërisht në qytetin e populluar me shqiptarë, Ulqin. Për t’i paraprirë këtij sezoni, ajo ka publikuar jo vetëm datat e koncertit, por edhe këto foto të reja që e shfaqin mjaft seksi, raporton portali Qendra.

Në njërën prej tyre ajo shfaqet e zhytur në pishinë me një kapele në kokë, ndërsa sheh larg, ndërsa tjetra e hipur mbi barkë. Kjo mënyrë promovimi nuk është e re nga ana e artistes së guximshme, pasi ajo çdo prag vere ka vepruar kësisoj, duke ofruar foto të nxehta dhe poza joshëse.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here