Adelina InsmailiU përfol shumë ardhja e këngëtares së njohur, Adelina Ismajli, në Prishtinë. Ajo të shtunën ishte e pranishme në 23 vjetorin e themelimit të LDK-së në Pallatin e Rinisë dhe Sporteve në Prishtinë. Ekipi i emisionit “Express” ka realizuar një intervistë ekskluzive me këngëtaren, ku përveç projekteve të reja, këngëtarja ka folur edhe rreth thashethemeve të fundit. A do të hyjë Adelina Ismajli në politikë, ndër të tjera ndiqeni materialin në vazhdim nga emisioni Express në KTV.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here