Mjaft intriguese kjo foto e këngëtares Adelina Berisha, në të cilën si pasojë e tejdukshmërisë në skaje, lindin dyshimet se kosovarja nuk ka veshur të mbathura.

Fotoja është publikuar nga vetë Adelina dhe siç shihet qartë, pantallonat përshkohen nga një material i tejdukshëm.

Gjatë javës së shkuar, Adelina ishte prezente në faqet e çdo mediaje rozë, me fotot ku reklamoheshin të pasmet e saj seksi.

1 Koment

  1. edhe ti si te tjerat , me mire ka qen me zgjedh vendin se ku ke me bo fotot , e jo aty ku ke ba , paske harru jorganin me hjek prej aty siper ku e ke vendos … hahah

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here