Adelina Tahiri.01Këto ditë janë publikuar në internet disa fotografi provokuese, në të cilat thuhet se është këngëtarja nga Maqedonia, Adelina Tahiri.

Është spekuluar se fotografitë e këngëtares joshëse janë bërë në shtëpinë e saj, ndërsa është thënë se ato i ka publikuar ish- i dashuri i Adelinës.

Mirëpo, krijuesja e hitit “Mjaft” ka thënë se vajza e veshur me tanga dhe e zhveshur në pjesën e sipërme nuk është ajo.

“Nuk jam unë në foto, nuk është gjoksi im”, citon YllPress fjalët e këngëtares.

Adelina Tahiri.02

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here