Këngëtarja Adelina Berisha këto ditë sapo ka finalizuar projek tin e saj të radhës. Ajo për festat e fundvitit do të sjellë një këngë të re. “Ti je ai” titullohet kënga e saj më e re. Për këtë këngë, ajo ka bashkëpunuar sërish me Dj Zapp dhe Dj Chriss.

Adelina për mediat kosovare është shprehur e kënaqur me këtë këngë, duke shpresuar se do të mirëpritet nga publiku.

Bukuroshja seksi, së fundmi, realizoi këngën “Sa larg je”, por hiti më i suksesshëm i Adelinës në vitin që po e lëmë pas është”On Air”. Urojmë që edhe kënga e saj e fundit të ketë të njëjtin sukses dhe të kthehet në një hit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here