Adelina Ismaili mbetet një divë e pakontestueshme.

Këngëtarja Adelina Ismaili së fundi i është kthyer ekraneve tona dhe fansat e kanë mirëpritur, si gjithmonë.

Tani diva e muzikës duket se po sjell diçka të re, megjithëse nuk dihet se për çfarë bëhet fjalë, shkruan Gazeta Express.

Por, për këtë projekt të Adelinës ajo është bërë gati në duart e Sellmës e cila e ka grimosur për mrekulli, sa që ka lënë pa fjalë të gjithë.

Presim të shohim se çfarë po sjellë artistja, e cila nuk zhgënjen asnjëherë me pamjen e saj.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here