Adelina Berisha, e cila ishte në qendër të vëmendjes në media për disa foto ku ajo dukej pa të brendshme, ka reaguar menjëherë për postimin e këtyre fotove duke thënë që ka pasur veshur të brendshme.

Sipas Adelinës motrat Koçi ushtrojnë një xhelozi ndaj këngëtares dhe këto shkrime dhe foto kanë dalë pikërisht nga duart e tyre. 

“Qe një kohë të gjatë motrat Koçi dëshirojnë të ‘kapen’ me mua. Ato janë duke publikuar shkrime dhe foto jo të këndshme për mua në një gazetë që ato e menaxhojnë në Shqipëri. Këto foto janë postuar edhe në mediet kosovare. Nuk është e vërtet që unë kam dal pa të brendshme në koncert. Kam pasur veshur një mini-fund, por kam pasur veshur të brendshme”, ka thënë Adelina.

Adelina ka pohuar se e gjithë kjo ‘rrëmujë’ ka lindur sepse Greta dhe Emi janë shumë ziliqare ndaj Adelinës sepse ajo ka më shumë famë dhe më shumë fansat se ato dyja.

1 Koment

  1. shum e trent adelina berisha budallaqe nuk ki veshur te brendshme shum budallaqe edhe e madhe zoti te marroftbre kurv…

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here