Adelina Ismajli uron Isa MustafënDiva e muzikës shqiptare, Adelina Ismajli ka uruar zgjedhjen e Isa Mustafës sërish në krye të LDK-së.

Ndonëse zgjedhja e tij nuk u prit mirë nga disa deputet të partisë së tij, Adelina i është gëzuar zgjedhjes së tij dhe këtë e ka shprehur me urimin që i ka bërë në rrjetin social Facebook përbri kësaj fotoje, transmeton Telegrafi.

Adelina gjithmonë është shquar për përkrahjen që i ka dhënë LDK-së sidomos kur në krye të saj ishte presidenti historik Ibrahim Rugova.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here