Këngëtarja kosovare Adelina Ismajli, është zhvendosur të jetojë në Paris.

Kohën e saj ajo ia ka kushtuar pothuajse tërësisht muzikës, për të realizuar kështu ëndrrën e saj më të madhe, per te hyrë në tregun muzikor evropian dhe botëror.Megjithate, ajo nuk le anash edhe vizitat ne qytete te ndryshme evropiane.

Mbreme jane publikuar fotografi te kengetares, ne webfaqen divaadelina, realizuar gjate vizites se saj ne Venedik, ku kengetarja shfaqet mjaft e lumtur.

Nderkohe, emri i Adelines, po permendet si kandidate e mundshme pjesemarrese ne spektaklin “Dancing with the stars – Albania”, mirepo akoma nuk eshte konfirmuar asgje.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here