Këngëtarja Adelina Ismaili ka lasnsuar në Youtube këngën e saj më të re, “Ku ma ke”.Kënga mund të jetë një hit i ri veror, dhe pamjet e klipit janë kryesisht pamje të nxehta verore.

Klipi është realizuat nga “Iliada Entertainment” në bashkëpunim me “Pik Studio”

Tekstin dhe muzikën e ka bërë Ardit Gjebrea.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ZRZyOlFrv8g

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here