I njëja prerje, e njëjta ngjyrë, e njëjta shije?
Janë pyetjet që vetvetiu të shkojnë në mend porsa sheh fustanet e aktores amerikane më seksi në botë Megan Fox dhe kengetares shqiptare Adelina Ismajli.
Më poshte fotot e Adelina Ismaili në diskotekën Insomnia, më 30 Tetor 2010 dhe Megan Fox në 15 Qershor të vitit 2009. Vlerësoni vetë, kush kopjon. (BalkanWeb)

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here