Adelina Ismaili puth Era Istrefi Me veshje krejtësisht ndryshe dhe muzikë që prekte tema për të cilat s’kishim hasur të dëgjojmë më parë Adelina Ismaili solli risi.

E duket se kjo është reflektuar edhe në preferencat që ajo ka për këngëtaret e reja.

Në një prej fotove që qarkullon në internet, Adelina shihet teksa puth Era Istrefin, një prej artisteve më unike në stil dhe muzikën që kultivon.

Kujtojmë se ajo që cilësohet si diva shqiptare po punon në projekte të reja që priten të jenë shumë premtuese dhe supozohet se do shënojnë një rikthim të fuqishëm të saj. /Prive/

Adelina Ismaili puth Era Istrefi

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here