Përpos karrierës së saj së suksesshme në art, Adelina Ismaili është cilësuar edhe si një nga femrat më të bukura të showbizit shqiptar.

Ja tek shohim edhe në këtë fotografi, që këngëtarja ka postuar në faqen zyrtare në Facebook, ku shfaqet shumë sensuale dhe seksi.

Ajo ka veshur një palë bikini trup me ngjyra dhe duket në formën e duhur. Këngëtarja ka publikuar pak kohë më parë edhe këngën e saj më të re “Ku ma ke”, që është pëlqyer dhe klikuar shumë në internet dhe You Tube.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here