Adelina IsmailiKëngëtarja e njohur, Adelina Ismaili, duket se po e shijon jetën bashkëshortore.Ajo është në pritje të fëmijës së saj të parë nga martesa me bashkëshortin e saj, Vali Krasniqi.

Adelina me bashkëshortin e saj

E emocionuar është shfaqur këngëtarja për këtë shtatzëni të cilën vazhdimisht e ka treguar përmes fotografive në rrjetet sociale.

Megjithatë, kësaj radhe është Vali ai i cili ka postuar një fotografi me bashkëshorten e tij Adelinën.

Dyshja janë shfaqur me një fotografi artistike dhe duken mjaft bukur./KP/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here