Adelina Ismaili ja si duket pa grim Të gjithë duan të dinë se si duken yjet jashtë skenës, në ditët e tyre të zakonshme.

Ndër vite ka ekzistuar kureshtje e madhe për ta parë yllin e estradës, Adelin Ismailin, se si duket pa grim profesional, pa veshje ekstravagante, largë dritave të projektorëve, shkruan “Kosovarja”.

Normal që edhe Adelina është si gjithë njerëzit e tjerë kur është largë skenës. Bile, thuhet se është e thjesht dhe tejet minimale në stil.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here