Adelina Ismaili e ka dëshmuar se është e dashuruar kokë e këmbë.

Këngëtarja Adelina Ismaili i ka bërë dedikimin special bashkëshortit të saj Valit.

Ajo në Instagram e ka publikuar një foto me të dhe ka treguar se ndihet një grua tejet e kompletuar.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here