Adelina Ismail shpreh dhimbje për vdekjen e LecitKëngëtarja e njohur, Adelina Ismaili, ka shprehur dhimbje të madhe për vdekjen e Ibrahim Krajkova –Lecit, transmeton zeri.info

“Ishe dhe do mbetesh i madh për Artin Shqiptar. Kujtimi për ty nuk do zbehet kurrë. Prehu në paqe axha Ibrahim”, ka shkruar Ismaili në rrjetin social “Facebook”./Zëri/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here