Adelina Emini vjen me klipin e ri ‘Afër meje’Këngëtarja Adelina Emini ka publikuar projektin më të ri muzikor ‘Afër meje’.Kënga është ritmike dhe shumë verore.

Kënga është punuar nga Alandy, me tekst të reperit Lyrical Son dhe videoklip të realizuar nga Max Production.

Adelina vjen ndryshe dhe shumë bukur.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here