Këngëtarja Adelina Emini, e cila së fundmi realizoi këngën “Bëhu burrë”, është duke u përgatitur për albumin e saj të parë.

Gjatë një prononcimi për Telegrafi, Adelina ka pohuar se është e angazhuar rreth albumit të saj, i cili pritet të dalë në prill ose në qershor të këtij viti.

Në albumin e saj do të jenë 10 deri në 12 këngë të punuara nga Genc Prelvukaj dhe Florent Boshnjaku.

Adelina gjithashtu këto ditë ka përfunduar me sukses nivelin master në Fakultetin Ekonomik të Universitetit të Prishtinës. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here