Adelina ekspozon linjat e shkëlqyeshme me bikinKëngëtarja prishtinase Adelina Berisha, ditë më parë ka publikuar videoklipin e saj më të ri ‘Jo mo’, i cili po pëlqehet mirë nga fansat e saj.

Ndërsa, sot këngëtarja ka zgjdhur që të pushojë dhe të qëndrojë larg angazhimeve profesionale.

Në foton e postuar në ‘Instagram’, Adelina shihet teksa qëndron ulur në një pishinë, duke ekspozuar linjat e shkëlqyeshme me bikini.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here