8Këngëtarja e njohur Adelina Tahiri e veshur me një fustan të kuq dhe me gjoksin jashtë është munduar të duket sa më seksi para pasqyrës.

Ajo ka provokuar duke treguar përmasat trupore, megjithatë duket se ka harruar të ketë kujdesin e duhur për nën sqetullat e saj.

Se sa e mban ajo higjienën … mund ta shihni në foton e mëposhtme./Indeksonline/

6

7

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here