Adelina dhe Big Mama puthenJanë mikesha shumë të mira me njëra – tjetrën, pavarësisht se secila prej tyre ofron muzikë ndryshe për publikun.

Big Mama veçohet për stilin dhe mënyrën e përcjelljes së këngëve madje shpesh surprizon fansat edhe me përmasat fizike të saj.

Këtë herë këngëtaret kanë qenë duke u argëtuar nën shijen e alkoolit dhe ritmeve të muzikës, por siç shihet në foto nuk kanë munguar as puthjet provokuese mes tyre shkruan Indeksi.

Në këtë rast këngëtaret përveç miqësisë së ngushtë kanë dashur të tregojnë dhe buzët, të cilat kanë pohuar se i kanë fryrë me anë të ndërhyrjeve kirurgjikale.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here