Këtë foto që po e shikoni nuk e kemi shpikur, por mund ta gjeni pikërisht në profilin e këngëtares Adelina Tahiri, madje e komentuar nga vetë ajo kështu: “With my baby”, që në shqip i bie “Me shpirtin tim”. Në fakt, vajzat reklamohen para telefonit pothuajse buzë më buzë me njëra tjetrën.

Ne e dimë ka kohë që Adelina Tahiri dhe Afërdita Dreshaj janë mikesha të mira, por në komentet që kanë marrë më tej, në bazë të kësaj fotoje, nga fansat, janë ofenduar paksa.

Megjithatë, të dyja bukuroshet e skenës vazhdojnë me çapkënllëqet e tyre që ndoshta ishin më të ndjeshme kur të dyja ishin në Amerikë, fundja kështu argëtohet Adelina në ‘Facebookun’ e saj personal./

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here