Adelina bleu sandalet si të Nicki Minaj, ky është çmimi marramendës i tyreAdelina Tahiri ka bërë përsëri një blerje superluksoze, kësaj radhe ka blerë një palë sandale të markës së njohur Philip Plein.Sandalet e tilla i kemi pare më pare tek i kishte mbathur e famshmja Nicki Minaj si dhe Paris Hillton, shkruan lajmi.net.

Po të hulumtosh pak rreth çmimit të tyre, del se kushtojnë përplot 2.588$, me të cilat lirisht mund ta bësh blerjen e një veture të tipit Golf.

Adelina Tahiri është njëra ndër këngëtaret shqiptare e cila gjithmonë bën blerje luksoze

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here