Adelina Berisha vjen me ‘T’kom ik’ Adelina Berisha sezonin e verës e nisi me projektin e saj “Love It”, i cili është pëlqyer shumë prej publikut.

Këngëtarja sot ka publikuar edhe këngën më të re të titulluar ‘T’kom ik’, të cilën e ka shoqëruar me video.

Ky i fundit është xhiruar në bregdetin shqiptar, ku këngëtarja shihet mjaft seksi.

Kënga është punuar prej produksionit “Massive Production”, përkatësisht Granit Gashi dhe Nurteel Morina. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here