Adelina Berisha  sonte publikon “I got it” Këngëtarja Adelina Berisha ka realizuar projektin e saj më të ri.“I got it” titullohet kënga më e re e këngëtares, të cilën do ta sjell të realizuar me videoklip nga produksioni “Entermedia”.

Për Telegrafin Adelina tha se është shumë e kënaqur me realizimin e këtij projekti dhe pret që të mirëpritet edhe nga fansat.

Sipas saj ky videoklip do të publikohet sonte në mbrëmje.

“Jo mo” titullohet projekti i fundit nga këngëtarja, i cili u publikua gjatë verës dhe mori përkrahjen e publikut.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here