adelinaAdelina Berisha ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor.

Tash e një kohë ajo ka ndarë në llogarinë e saj në Instagram, fotografi të shkëputura nga klipi në të cilat është shfaqur tejet seksi.

E pa dyshim që kënga me titull “Na” e ka sjellë këngëtaren me një stil të veçantë16 orë më parë.

Kjo këngë e shkruar nga Elinel, me muzikë të Cricket dhe klip nga Max Production, sjell Adelinën me një ndryshim, si në këngë ashtu
dhe në klip.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here