Adelina Berisha, ka lansuar projektin e saj më të ri, këngën me klip të titulluar “On Air”.

Bëhet fjalë për një këngë mjaft dinamike, tipike verore e cila së bashku me performancën e jashtëzakonshme të bukuroshes nga Prishtina, e bën projektin edhe më të bukur.

Videoklipi është punuar nga Max Production, ndërsa për tekstin e këngës u përkujdes Valtrim Haxhija. Në ‘beat’-in e këngës së re kanë punuar Zzap dhe Chris.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here