adelinaberishaKa kohe qe kengetarja simpatike Adelina Berisha, nuk ka sjellur dicka te re per tregun muzikor shqiptar. Ama, nuk mund te thuhet se nuk ka qene e pranishme ne media. Posacerisht, me fotot e saja seksi dhe atraktive.

Dhe, ja ku kemi nje foto te fundit qe kengetarja e sjell permes rrjetit te saj social. Ne vend te kenges, ajo reklamon me shume vithet e saj, me nje foto hot nga sezoni veror, ne keto dite te ftohta dimri.

Vajza qe studjon menaxhimin, shihet shpesh neper diskot e qytetit ndersa u fol se bojkotoi programet festive televizive per shkak te, sic tha ajo, shume parregullsive. Megjithate, fansat me ne fund duhet te gezohen sepse perpos vitheve seksi qe ajo me qejf shpesh i reklamon. Adelina se fundmi eshte duke punuar edhe ne dy kenge te reja, nje me Don Arbasin dhe tjetren me djelmoshat e popullarizuar, Zzap & Chriss. /Albavipnews/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here