Adelina Berisha në ‘Love it’ një femër fantastike Këngëtarja e njohur Adelina Berisha mbrëm ka publikuar projektin e saj të fundit ‘ Love it’, këngë kjo e punuar me Zzap&Chriss, shkruan Gazeta Blic.

Adelinën zakonisht jemi mësuar të shohim me videoklipe të ndryshme të cilat ajo i ka realizuar dhe shpesh herë edhe kemi dhënë kritika rreth dukjes së saj por edhe rreth ekspozimit të tepërt të linjave trupore e qe pa dyshim ajo i ka tejet bombastike.

Adelina kësaj radhe erdhi pak më ndryshe, sikur deshi të tregoj se mundet edhe ndryshe.

Ajo në klipin e ri ‘cuditrisht’ nuk ka ndonjë skenë ku duket shumë e zhveshur por as nuk ka zgjedhur qe kësaj here të fokusohen vetëm të pasmet e saj ashtu si ka bërë zakonisht.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here