Adelina Berisha në formë si asnjëherë më parëKëngëtarja Adelina Berisha ishte më e mbushur, por më jo. Tani ajo është e dobët dhe ka një siluetë të admirueshme.Në këtë foto, trupi i saj duket më në formë se asnjëherë më parë.

Me kalimin e kohës ka evoluar edhe stili i Adelinës. Këngëtarja duket shumë më e rafinuar se dikur.

Ndërkohë, flitet se së shpejti vjen një projekt i ri nga ajo.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here