Adelina Berisha dhe Robb Daddy arrijnë 2 milionshinPara pak ditëve fansat patën rastin të shohin videoklipin më të ri të Adelina Berishës në bashkëpunim me Robb Daddy.

Kënga e cila erdhi si rezultat i bashkëpunimit tashmë ka arrit shifrën e 2 milion klikimebe në shkruan Indeksonline.

Duke qenë se numri i klikimeve për një kohë kaq të shkurtër është kaq i madh, kjo është shenjë se fansat e kanë mirëpritur këngën “Erën e saj”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here