Adele thyen rekord me ‘Hello’ Kanë kaluar dy ditë q[ë nga publikimi i këngës ‘Hello’ nga këngëtarja britanike Adele.Kënga po pëlqehet jashtë mase, nga fansat e saj në mbarë botën, por edhe nga kolegët e saj, të cilët i kanë thënë fjalët më të mira për këngëtaren.

Kënga ‘Hello’ po thyen rekordet.

Për vetëm dy ditë kënga ka grumbuuar mbi 54 milion klikime në kanalin zyrtar të Adele në Youtube, transmeton gazeta Kosova Sot Online.

Adele është rikthyer pas 3 vitesh pauzë dhe së shpejti do të publikojë albumin e titulluar ’25’.

Ndryshe, Adele është shprehur e habitur me pritjen që i është bërë këngës dhe rikthimit të saj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here