Adele nuk e harron dot Simon KoneckinDihet se dashuritë e vjetra zor se harrohen. Sidomos kur je artist dhe dhimbja bëhet burim frymëzimi.

Këngëtarja 27 vjeçare Adele i është rikthyer tregut muzikor me një këngë me tekst të trishtuara, fabula e së cilës lidhet me një dashuri të vjetër që nuk e hedh dot pas krahëve, përkatësisht për Simon Konecki.

Kënga e re e Adele është prezantuar për publikun britanik gjatë publicitetit të X – Factor të dielën, ku në ekran u dëgjuan vetëm 30 sekonda nga “Hello” me tekstin e shkruar.

Ndryshe, këngëtarja britanike është duke u përgatitur që të sjell në treg albumin e ri, i cili pritet të jetë para duarve të fansave brenda këtij viti.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here