Adele në ballinën e revistës “Time”Këngëtarja britanike Adele ka shkëlqyer në numrin e fundit të revistës prestigjioze “Time”.Ajo ka mbuluar ballinën e revistës me intervistën në të cilën flet për suksesin e saj dhe për vështirësitë që ka me djalin e saj 3-vjeçar Angelo.

“Fakti që jam e ndrojtur ose e sikletosur”, ka thënë Adele si përgjigje për arsyen se pse është e suksesshme duke vazhduar se shpreson “të sjelli kënaqësi te njerëzit dhe jo mërzi”.

Krijuesja e hitit “Hello” thotë se djali i saj Angelo e ka mbajtur të qetë në gjithë rrugën e saj drejt suksesit të madh.
Albumi i saj i ri “25” ka thyer të gjitha rekordet e shitjeve në Amerikë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here