Adele mahnitëse dhe elegante në darkën me të dashurin e sajAdele gjithmonë arrin që të duket mahnitëse dhe elegante gjatë mbrëmjeve të saj.

Edhe kësaj radhe 27-vjeçarja shkëlqeu gjatë një darkë me të dashurin e saj Simon Konecki. Pasi hëngrën darkë, çifti i dashuruar janë drejtuar për në shtëpi.

Këngëtarja dukej e mrekullueshme me një pallto te zezë dhe sandale të zeza.

Adele, e cila ka thyer të gjitha rekordet me shitjet e albumit të saj më të ri, njihet për dëshirën e saj për të shkruar për historinë e saj të dashurisë.

Mirëpo, pas takimit me Simonin, ylli ka pranuar se këngët e saj kanë marrë një tjetër kuptim, duke shpjeguar edhe disa nga baladat e saj klasike.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here