Adele Fansat e këngëtares Adel mbetën të zhgënjyer, kjo për shkak se Adel edhe këtë vit nuk do të vijë me album siç kishte premtuar.Ka premtuar se do të sjell albumin.

Por, projekti i Adel duket i pamundur për momentin, e ndërsa këngëtarja edhe më herët ka thënë se do ti dedikohej familjes së saj dhe disa pushimeve.

Ndërkaq burime për britaniken “DailyStar” bënë të ditur se 26 vjeçja jo vetëm që nuk ka nisur të punojë për albumin e ri, por ajo nuk ka gjetur ende një producent me të cilin të nisë bashkëpunimin.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here