Hit këngëtarja britanike Adele është fotografuar në Miami me atë që është i dashuri i saj i ri. Ai quhet Simon Koncecki, është 36 vjeç dhe pronar i organizatës bamirëse Drop4Drop në Brighton të Anglisë.

Çifti është dukur shumë i lumtur teksa është shëtitur në Everglades National Park të Miamit.

Adele kishtë thënë pë The Sun se i dashuri i kaluar kishte shërbyer si inspirim për këngët hit, dhe se meshkujt që e bëjnë të qesh mund ta dërgojnë në shtrat.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here