Adea Pula seksi edhe në rrugët e ZagrebitKëngëtarja e re dhe simpatike Adea Pula edhe pse momentalisht nuk është aktive me projekte muzikore, ajo nuk ka të ndalur me postime në rrjetet sociale, Adea ka postuar një foto në instagram ku shihet duke buzëqeshur dhe duket si në gjëndje të dehur, ajo foton e ka shoqëruar me mbishkrimin: “Street” që len të kuptohet se po endet e lumtur rrugëve të Zagrebit.

Kush po e bën Adean të buzëqeshet aq bukur, s’e dimë.

Adea Pula seksi edhe në rrugët e Zagrebit

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here