Adea Pula e dashura e djalit të Gjebreas?E mbani mend Adea Pulën, këngëtaren hit në atë kohë për fëmijë. Adela Pula si duket është një nga vajzat më seksi në Prishtinë.

Nëse e ndiqni atë në Istagram do ta shihni se si shpesh herë komentohet edhe nga djali i Ardit Gjebresë, Joni.

E dikush thotë më shumë se ata të dy po pëlqehen dhe janë ndoshta në lidhje.
Ja ku shihet me një foto së bashku me djalin e Arditit, Jonin ku duken shumë të afërt

Gazeta Blic sjell disa fotografi të Adea Pules ku duket nje seks bomb.

 

Adea Pula e dashura e djalit të Gjebreas?

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here