Kishte filluar të merret me muzikë që në moshë të re.

Por tani ajo ka kohë që nuk ka sjellë ndonjë projekt të ri muzikor.

Mirëpo pavarësisht kësaj, këngëtarja e njohur Adea Pula vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes nga mediet rozë, transmeton Gazeta Express.

Adea Pula tani është bërë një femër tejet seksi dhe me shumë stil.

Bukuroshja Pula është shumë aktive në rrjetet sociale dhe pothuajse çdo ditë publikon imazhe të ndryshme nga jeta e saj.

Ndërsa mbrëmë Adea në profilin e saj në Instastory ka publikuar një fotografi ku shfaqet tejet seksi.

“Natën”, kishte shkruar Adea.

Kujtojmë se këngëtarja e njohur është në përfundim të studimeve në fakultetin Juridik./Gazeta Express/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here