“Acarohet” Marina Vjollca!Mesa duket jo të gjithë e kanë me merak festën e Halloween. E njëra ndër to është edhe biondja shqiptare seksi, Marina.

Ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet teksa përqafon një skelet dhe ka shkruar që kjo festë e acaron atë, ndërsa në mbishkrimin e fotos shkruan: “Happy halloween mgjth me acaron si feste”.

 

“Acarohet” Marina Vjollca!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here