Abbey Clancy dhe Peter Crouch festuan natën e kaluar pasi modelja lindi fëmijën e tyre të parë, një vajzë të vogël.

Abbey lindi fëmijën në Londër, kurse Crouch ishte i pranishëm në lindje.

“Ata janë tejet të kënaqur kurse si nëna dhe fëmija janë mirë, “tha zëdhënësi i tyre për medie.

Çifti me sa duket shpreson se fëmija do t’ua riparojë marrënien pasi Abbey e kishte kuptuar më parë se Peter e kishte mashtruar me një prostitutë 19-vjeçare.

Kur ajo kishte mësuar këtë fakt, ishte një muaj shtatzënë, dhe ishte e frikësuar se stresi dhe pikëllimi mund ta dëmtonin fëmijën.

“Ata shpresojnë se fëmija ndihmon ata për të lëvizur para.

Peter e di se ishte një idiot, por tani gjërat janë më mirë, “tha një mik i çiftit .

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here