genci“A të merr malli” është kënga më e re nga Genc Prelvukaj dhe Lyrical Son.

Kënga e cila është publikuar dje, që në fillim ka arritur të marrë kritika të mira dhe të shpërndahet më të madhe në rrjetet sociale.

Brenda 24 orëve “A të merr malli” ka arritur të mbledh 350 mijë klikime në real time, ndërkaq në kanalin Youtube numëron rreth 250 mijë klikime, transmeton Telegrafi.

Kënga është prodhim i Gencit dhe kompanisë së tij, Black Fish Entertainment. Tekstin e kanë shkruar dy reperët protagonistë të këtij projekti muzikor.

Ajo që vlen të theksohet është se videoklipi kësaj radhe është gjiruar vetëm në natyrë që gjë nuk e kemi parë më herët në projektet e Genc Prelvukaj dhe grupit Etnon./Telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here