Loredana është pyetur nëse do t’i shohim bashkë në një duet Mozzikun dhe Unikkatilin.

Unikkatil është një ndër reperët më të famshëm shqiptarë, të cilin shumë prej fansave të tij dërshirojnë ta shohin teksa bashkëpunon me disa reperë tjerë.

Partnerja e reperit Mozzik, Loredana i është përgjigjur pyetjeve të ndjekësve të cilët ishin kureshtar të dinin shumëçka rreth saj dhe Mozzik.

Një prej tyre e pyet se a do t’i shohim bashkë në një duet Mozzikun me Unillatilin.

Përgjigja e Loredanës me vetëm një ’emoji’ ka lënë të kuptohet se një gjë e tillë edhe mund të ndodhë, por mbetet të konfirmohet nga vetë reperët.

Për ndryshe, projekti i fundit nga Mozzik dhe Loredana është “Romeo & Juliet”, ndërsa kanë paralajmëruar këngë të reja. 

Image

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here