Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, po i kalon në mënyra të lloj-llojshme ditët në këtë gjendje të jashtëzakonshme.

Mbrëmjen e djeshme e ka publikuar një video me të cilën bëri të gjithë të qeshnin, e tani e ka ndarë një tjetër imazh.

Këngëtarja shfaqet duke e dëgjuar një prej këngëve të reperes Loredana Zefi dhe në të njejtën kohë duke tymosur.

Bazuar në tekstin e këngës e cila dëgjohet në prapavijë, duket se Dafina është duke tymosur marihuanë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here