ritarihanaHija e Rihanës duket se nuk do ta lerë rehat këngëtaren me origjinë shqiptare, Rita Ora. Së fundi, britanikja The Sun, duke iu referuar disa fotografive të postuara në Twitter, shkruan se ajo ngjan më shumë se kurrë me këngëtaren e hitit Diamonds, Rihana.  The Sun shprehet se pak nga pak, Rita po kthehet në një Rihana. Për më tepër, shijoni fotot e Rita Ora dhe na thoni, nëse edhe edhe ju mendoni si The Sun???

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here