A po e njihni këtë këngëtare?Luana Vjollca që nga koha kur është bërë e njohur e deri më tani ka pësuar shumë ndryshime në pamjen e saj.

E këto ndryshime kanë qenë shkak që ajo të futet në listën e fytyrave të njohura që kanë kryer ndërhyrje kirurgjikale, shkruan Gazeta Express.

Këtë gjë më së miri e dëshmon një fotografi e realizuar shumë kohë më parë në të cilën shihet një Luanë shumë më ndryshe nga ajo që është sot.

Duke filluar nga vetullat, hunda dhe buzët, Luana ka ndryshuar në tërësi. Zhgënjyes është edhe stili i saj i dikurshëm.

A po e njihni këtë këngëtare?

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here