Facebook është një nga faqet më të preferuara jo vetëm për njerëzit e thjeshtë në Kosovë dhe Shqipëri, por edhe për VIP-at shqiptar. Pothuajse të gjithë VIP-at shqiptar kanë krijuar profilet dhe fan page e tyre në Facebook, duke u shtyrë njëri me tjetrin se kush ka më shumë fansa dhe like.

Por VIP-at shqiptar nuk përdorin Facebookun vetëm për të komunikuar më fansat e tyre apo për të promovuar vetën e tyre online, ata jo rrallë gjenden duke luajtur edhe nëpër lojëra të ndryshme siq janë lojërat Poker dhe FarmWille.

VIP-at shqiptar shpesh janë zanë mat duke lozur poker nëpër faqe te ndryshme online, ndonëse gjithnjë mundohen të fshehin identitetin e tyre. Lojrat e pokerit online janë bërë shumë të popullarizuara në mbarë botën sidomos për personat VIP, pasi ata në këtë mënyrë nuk shfaqën duke lozur nëpër kazinotë e ndryshme dhe kështu i’u ikin publikut!

Duke mos dashur te japim emra, por sefundi jane zane duke lozuar poker online disa nga reperat me te famshem te prishtines ne faqen Party Poker !

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here