A ka shoqe Edona Llalloshi? Edona Llalloshi kujdeset që të mos tregoj shumë për jetën e saj private, ndonëse shumë gjëra dihen, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtarja që është pranë publikut prej vitesh, mbetet e pëlqyer dhe e dashur.

Po kaq e dashur është edhe për miket e saj, me të cilat megjithatë takohet rrallë. Edona është mike edhe me motrat, me të cilat e kalon një pjesë të mirë të kohës së lirë, asaj kohë që i mbetet nga angazhimet profesionale dhe impenjimeve familjare, shkruan “Kosovarja”.

Sot Edona Llalloshi e ka shijuar për qejf një kafe me një nga miket e saj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here